Maandag
Tijd Team Trainer Veld Deel Memo
16:00 - 16:30 Meisjes D1  Johan Kuijsten Bij tribune WK-veld A Looptraining 
16:00 - 17:00 Meisjes F3  Jan Willem Weebers
Patrick Lameris
Veld 2 AB  
16:00 - 17:00 Meisjes F4  Jan Willem Weebers
Patrick Lameris
Veld 2 AB  
16:00 - 17:00 Meisjes F5  Jan Willem Weebers
Patrick Lameris
Veld 2 AB  
16:00 - 16:45 Keepers MAA MD4/MD5/MD6  Lauren Logush WK veld A Keeperstraining 
16:00 - 17:00 Meisjes D3  Paul Kuijvenhoven WK veld A  
16:00 - 17:30 Meisjes D1  Isa van Spronsen WK veld B  
16:30 - 17:00 Meisjes C2  Johan Kuijsten Bij tribune WK-veld A Looptraining 
16:45 - 17:30 Keepers MAA MD1/MC2  Lauren Logush WK veld A Keeperstraining 
17:00 - 18:00 Meisjes E5  Paul Kuijvenhoven
Jan Willem Weebers
Patrick Lameris
Veld 2 A  
17:00 - 18:00 Meisjes E6  Jan Willem Weebers
Patrick Lameris
Paul Kuijvenhoven
Veld 2 A  
17:00 - 18:00 Meisjes E7  Paul Kuijvenhoven
Jan Willem Weebers
Patrick Lameris
Veld 2 A  
17:00 - 18:00 Meisjes E4  Emma Veenman
Babette Bron
Veld 2 B  
17:00 - 18:00 Meisjes C2  Pieter Arnold WK veld A  
17:30 - 18:00 Meisjes C1  Johan Kuijsten Bij tribune WK-veld A Looptraining 
17:30 - 18:15 Keepers MAA D1/MB1  Lauren Logush WK veld A Keeperstraining 
18:00 - 19:00 Meisjes A3  vacature Veld 2 A  
18:00 - 19:00 Meisjes D4  Renee Koopmans Veld 2 B 2e training 
18:00 - 19:30 Meisjes C1  Pieter Arnold
Paul Kuijvenhoven
WK veld A  
18:00 - 19:30 Meisjes B1  Cees van Spronsen
Sophie Veerman
WK veld B  
18:15 - 18:45 Meisjes B1  Johan Kuijsten Bij tribune WK-veld A Looptraining 
18:15 - 19:00 Keepers MAA D2/MA2  Lauren Logush WK veld A Keeperstraining 
19:00 - 19:45 Meisjes D5  Paul Kuijvenhoven
Charlotte van Oosterom
Pepita Rademakers
Veld 2 A  
19:00 - 20:00 Meisjes D6  Charlotte van Oosterom
Pepita Rademakers
Paul Kuijvenhoven
Veld 2 B  
19:30 - 20:00 Dames 1  Johan Kuijsten
Mark Langemeyer
Bij tribune WK-veld A Looptraining 
19:45 - 20:45 Meisjes B5  Ruud Paalvast
Marc van Eersel
Veld 2 A 2e training 
20:30 - 22:30 Trim 2  vacature Veld 2 B  
20:45 - 22:30 Trim 2  vacature Veld 2 A  
21:00 - 22:30 Trim 1  vacature WK veld AB  

Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Deel Memo
16:30 - 18:00 Meisjes D2  Madison Thompson WK veld A  
17:00 - 18:00 Meisjes A3  vacature Veld 2 A 2e training 
17:00 - 18:00 Meisjes C4  Hans Apontoweil Veld 2 B  
17:00 - 18:30 Meisjes B2  Robin Knot WK veld B  
18:00 - 19:00 Meisjes C5  Madison Thompson Veld 2 A  
18:00 - 19:00 Meisjes A4  Isis Warmenhoven Veld 2 B  
18:30 - 20:00 Meisjes A1  Soet Huijbregts WK veld A  
18:30 - 19:30 Meisjes A2  Pieter Zeestraten WK veld B  
19:00 - 20:00 Meisjes C3  Robin Knot Veld 2 A  
19:00 - 20:00 Meisjes B3  Isis Warmenhoven Veld 2 B 2e training 
19:30 - 20:30 Dames 2  Paul Stotesbury WK veld B  
20:00 - 21:00 Meisjes B4  Rob Kuiper Veld 2 A 2e training 
20:00 - 21:00 Dames 4  Robin Prosman Veld 2 B  
20:00 - 21:00 Dames 8  Robin Knot WK veld A  
21:00 - 22:00 Veterinnen C  vacature Veld 2 A  
21:00 - 23:00 Veteranen  vacature WK veld AB  

Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Deel Memo
13:30 - 14:30 Meisjes E1  Paul Kuijvenhoven
Martijn van Delft
Jos Euser
WK veld A Inclusief looptraining 
13:30 - 14:30 Meisjes E2  Jos Euser
Paul Kuijvenhoven
WK veld A Inclusief looptraining 
13:30 - 14:30 Meisjes E3  Paul Kuijvenhoven
Jos Euser
WK veld B Inclusief looptraining 
13:30 - 14:30 Meisjes E4  Jos Euser
Paul Kuijvenhoven
WK veld B Inclusief looptraining 
14:30 - 15:30 Meisjes F1  Marleen van Schaik
Hans Poederbach
WK veld A  
14:30 - 15:30 Meisjes F2  Marleen van Schaik
Hans Poederbach
WK veld A  
14:30 - 15:30 Meisjes E5  Paul Kuijvenhoven
Jos Euser
WK veld B Inclusief looptraining 
14:30 - 15:30 Meisjes E6  Jos Euser
Paul Kuijvenhoven
WK veld B Inclusief looptraining 
14:30 - 15:30 Meisjes E7  Paul Kuijvenhoven
Jos Euser
WK veld B Inclusief looptraining 
15:30 - 16:30 Meisjes F3  Madison Thompson Veld 2 AB  
15:30 - 16:30 Meisjes F4  Madison Thompson Veld 2 AB  
15:30 - 16:30 Meisjes F5  Madison Thompson Veld 2 AB  
15:30 - 16:30 Benjamini's  Marleen van Schaik
Hans Poederbach
WK veld A  
15:30 - 16:30 Meisjes D3  Paul Kuijvenhoven
Jos Euser
WK veld B Inclusief looptraining 
16:00 - 16:45 Keepers WOE MD2/MD3  Lauren Logush WK veld A Keeperstraining 
16:30 - 17:30 Meisjes E8  Marieke Heddema Veld 2 A  
16:30 - 17:30 Meisjes E9  Marieke Heddema Veld 2 A  
16:30 - 17:30 Meisjes D6  Madison Thompson Veld 2 B  
16:30 - 18:00 Meisjes D1  Isa van Spronsen
Marleen van Schaik
WK veld A  
16:30 - 18:00 Meisjes D2  Paul Kuijvenhoven
Jos Euser
WK veld B Inclusief looptraining 
16:45 - 17:30 Keepers WOE MC3/MC4  Lauren Logush WK veld A Keeperstraining 
17:30 - 18:30 Meisjes D5  vacature Veld 2 A 2e training 
17:30 - 18:30 Meisjes C6  Madison Thompson Veld 2 B  
17:30 - 18:15 Keepers WOE MB2/MB3  Lauren Logush WK veld A Keeperstraining 
18:00 - 19:30 Meisjes B1  Cees van Spronsen
Sophie Veerman
WK veld A  
18:00 - 19:30 Meisjes C1  Paul Kuijvenhoven
Pieter Arnold
WK veld B  
18:15 - 19:00 Keepers WOE MA1/MC1  Lauren Logush WK veld A Keeperstraining 
18:30 - 19:30 Dames 5  Fred Lonzième Veld 2 A  
18:30 - 19:30 Dames 7  Fred Lonzième Veld 2 B  
19:30 - 20:30 Dames 3  Renee van Beek Veld 2 A  
19:30 - 21:00 Dames 1  Johan Kuijsten
vacature
WK veld AB Alexander van Riel Inclusief looptraining 
20:00 - 21:00 Dames 6  Jolet de Vries Veld 2 B  

Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Deel Memo
16:30 - 18:00 Meisjes C2  Soet Huijbregts WK veld A  
16:30 - 17:30 Meisjes C3  Robin Knot WK veld B  
17:00 - 18:00 Meisjes B3  Kirsten Dekker Veld 2 A  
17:00 - 18:00 Meisjes C5  Matthijs Herder Veld 2 B 2e training 
17:00 - 18:00 Meisjes C6  Matthijs Herder Veld 2 B 2e training 
17:15 - 17:45 Meisjes B2  Johan Kuijsten Bij tribune WK-veld A Looptraining 
17:30 - 18:30 Meisjes B2  Robin Knot WK veld B  
17:45 - 18:15 Meisjes A1  Johan Kuijsten Bij tribune WK-veld A Looptraining 
18:00 - 19:00 Meisjes C4  Kirsten Dekker Veld 2 A  
18:00 - 19:00 Meisjes B5  Matthijs Herder Veld 2 B  
18:00 - 19:30 Meisjes A1  Natasja Vermolen WK veld A  
19:00 - 20:00 Meisjes A2  Kirsten Dekker
Pieter Zeestraten
Veld 2 A  
19:00 - 20:00 Meisjes B4  Matthijs Herder Veld 2 B  
19:00 - 20:30 Dames 2  Robin Knot WK veld B  
19:30 - 21:30 Dames 1  Linda van der Velden
Mark Langemeyer
WK veld A  
20:00 - 21:00 Meisjes A3  Matthijs Herder Veld 2 B  
20:30 - 21:30 Veterinnen A  Marleen van Schaik WK veld B  
20:30 - 21:30 Veterinnen B  Marleen van Schaik WK veld B  

Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Deel Memo
16:00 - 17:00 Meisjes F1  Madison Thompson
Rosalie Prins
WK veld A  
16:00 - 17:00 Meisjes F2  Rosalie Prins
Madison Thompson
WK veld A  
16:00 - 17:00 Meisjes E8  Luna de Lijster
Famke Peters
Fay Truijens
Paul Kuijvenhoven
WK veld B  
16:00 - 17:00 Meisjes E9  Paul Kuijvenhoven
Luna de Lijster
Famke Peters
Fay Truijens
WK veld B  
17:00 - 18:00 Meisjes E1  Juliet Spaans
Esther Wit
Liv Schavemaker
Paul Kuijvenhoven
Veld 2 AB  
17:00 - 18:00 Meisjes E2  Paul Kuijvenhoven
Esther Wit
Liv Schavemaker
Juliet Spaans
Veld 2 AB  
17:00 - 18:00 Meisjes E3  Juliet Spaans
Esther Wit
Liv Schavemaker
Paul Kuijvenhoven
Veld 2 AB  
17:00 - 18:00 Meisjes D1  Pieter Arnold
Robin Knot
Eelco van der Meulen
WK veld AB  
17:00 - 18:00 Meisjes D2  Eelco van der Meulen
Robin Knot
Madison Thompson
Pieter Arnold
WK veld AB  
18:00 - 19:00 Meisjes D4  Paul Kuijvenhoven Veld 2 A  
18:00 - 19:00 Meisjes C1  Soet Huijbregts
Eelco van der Meulen
WK veld AB  
18:00 - 19:00 Meisjes C2  Eelco van der Meulen
Soet Huijbregts
WK veld AB  
19:00 - 20:00 Meisjes C3  Paul Kuijvenhoven Veld 2 A Oneven weken 
19:00 - 20:00 Meisjes D3  Paul Kuijvenhoven Veld 2 A Even weken 
19:00 - 20:00 Meisjes A1  Natasja Vermolen
Eelco van der Meulen
WK veld AB  
19:00 - 20:00 Meisjes B1  Eelco van der Meulen
Natasja Vermolen
WK veld AB  
19:00 - 20:00 Meisjes B2  Natasja Vermolen
Eelco van der Meulen
WK veld AB